Wyjątkowy skład kosmetyków Hemp Care

Produkty Hemp Care w ostatnich latach cieszą się bardzo dużą popularnością. Posiadają one bardzo bogaty skład, w którym można znaleźć szereg składników aktywnych.

Witamina E


Istotnym składnikiem preparatów Hemp Care jest witamina E. Posiada ona bardzo korzystne działanie, które polega przede wszystkim na opóźnianiu procesów starzenia się skóry. Możliwe jest to dzięki silnym właściwościom antyoksydacyjnym, które minimalizują powstawanie wolnych rodników w skórze. Sprawiają także, że jest ona właściwie odżywiona oraz nawilżona.

Kwasy Omega


Kolejnym bardzo ważnym składnikiem kosmetyków marki Hemp Care są kwasy Omega, wśród których można wyróżnić zarówno Omega-3, jak i Omega-6. Odpowiadają one za właściwą równowagę w komórkach skóry. Dzięki nim jest ona także bardzo dobrze nawilżona i odżywiona. Staje się bardzo przyjemna i miła w dotyku, ponieważ jest bardzo miękka.

Witaminy z grupy B


W preparatach marki Hemp Care można również znaleźć liczne witaminy z grupy B, takie jak witamina B1 oraz B2. Ich głównym celem jest nadanie skórze miękkości, poprzez odpowiedni poziom nawilżenia. Witaminy z grupy B chronią także skórę przed wolnymi rodnikami, dzięki czemu jej procesy starzenia zostają spowolnione.