Jadeit czy kwarc? Jaki materiał jest najlepszy na roller?

Stosunkowo niska cena i bardzo dużą skuteczność to cechy, które powodują wzrost popularności ręcznych rolek (czyli rollerów) przeznaczonych do domowych zabiegów pielęgnacyjnych twarzy. Największą popularnością cieszą się rolki jadeitowe oraz te wykonane z różowego kwarcu.

Jadeitowe rollery występują w bardzo różnych kolorach oraz odcieniach (znane i powszechnie stosowane już od dawna są w kulturach wschodnich). Regularne stosowane tego typu rolki do masażu twarzy przyczynia się przede wszystkim do:

  • znaczącego zmniejszenia obrzęków,
  • zwiększenia krążenia krwi w obrębie twarzy,
  • oczyszczenie skóry z toksyn,
  • wygładzenia zmarszczek,
  • złagodzenia ewentualnych dolegliwości bólowych.

Podobne właściwości jak jadeitowy wykazuje też kwarcowy roller (chodzi tu o ten wykonany z różowego kruszcu). Tak naprawdę nie da się jednoznacznie stwierdzić, który roller będzie najbardziej skuteczny. Niezależnie od rodzaju musi on spełniać przede wszystkim wymagania danego typu cery. W związku z tym jednej grupie zdecydowanie najbardziej będzie pasował kwarcowy roller, innej natomiast jadeitowy bądź jakikolwiek inny wykonany ze szlachetnego kruszcu. Aby zapobiec podjęciu niewłaściwej decyzji, warto zakup rollera do twarzy skonsultować ze specjalistą.

Osoby zainteresowane zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu
https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/Botano-Roller-Kwarcowy-rozowy-walek-do-masazu-twarzy/1156